Bizi Arayın
0532 282 07 81
0530 787 38 14
Pazartesi-Cumartesi
08:00-18:00
Firma kurucularımız, Mehmet Hayri SAĞLAM ve Mustafa SAĞLAM kardeşler, 32 yıl önce Ali Osman SAĞLAM tarafından kurulan ve inşaat malzemesi satışında faaliyetlerine devam eden, Ali Osman Sağlam İnşaat Ltd. Şti. ile inşaat sektöründe kazanmış oldukları tecrübeler doğrultusunda, yalıtım sektörüne bilinçli ve akılcı çözümler getirmek amacıyla girmişlerdir.

Firmamız, kurulduğu günden beri, sektörün eksikliklerini, profesyonel kadrosu ile iyi analiz ederek yerinde ve doğru çözümler gerçekleştirebilmek çabasındadır. Bünyemizdeki mühendis ve uzman teknik kadrosuyla, müşterilerimizin isteklerine ve sorunlarına teknik ve doğru danışmanlık hizmeti vererek önce müşteri memnuniyeti ile gönülleri, sonra doğru ve ekonomik uygulamalarıyla ev ve işyerlerini ısıtma yolunda ilerlemekteyiz.

Bu güne kadar uyguladığımız, doğru ve prensipli çalışma ilkemizle, önce Konya’ da, sonra tüm yurtta adımızdan bahsettirir hale gelmeyi başarabildik. Müşterilerimizden aldığımız bu güç ile, yalıtımın her alanında başarıdan başarıya koşan firmamız, 2007 yılında yine sektördeki ihtiyacı analiz ederek YALİZBOR adı altında Bor İçerikli Selülozik Yalıtım Malzemesinin imalatına başlamıştır. Isı, ses, yangın yalıtımında, başarısı yurtdışında kanıtlanmış, yaygın kullanım alanı olan bu ürünü ülkemizde üretebilmek bize büyük bir gurur ve mutluluk vermektedir. Bu gururu tüm müşterilerimizle paylaşmak ve ürünümüzü tüm ülkemizde yaygınlaştırmak bizim en öncelikli vazifemizdir. Bu vazifemiz esnasında, her türlü yalıtım malzemesi satışı ve uzman teknik ekibimizle yalıtım uygulamalarında da büyümeye ve hizmetlerimizi yaygınlaştırmaya devam ediyoruz ve edeceğiz.

Bu büyümenin ve hizmetlerin sonucunda, yine sektördeki gelişmeleri takip eden ve ihtiyaçları analiz eden firmamız, SAĞLAM EV adı altında çelik konstrüksiyon bina yapımına da başlayarak, hizmet ağını daha da geliştirmiştir.

Sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurmak, müşterilerimize daha iyi ve doğru hizmeti verebilmek, sektördeki firmalar arasında, vizyonumuz, yapımız ve hizmetlerimizle farklılaşabilmek için, güçlü kadromuzla, sizler var oldukça biz de hep yanınızda olacağız.

FAALİYET ALANLARIMIZ:

- Isı, ses, su ve yangın yalıtım malzemeleri satışı
- Mantolama ve ısı yalıtımı uygulamaları
- Temelden çatıya su yalıtımı uygulamaları
- Ses yalıtımı ve akustik düzenleme çözümleri
- Binalarda yangın yalıtımı uygulamaları
- Dış cephe dekorasyonu
- YALİZBOR- Bor içerikli selülozik yalıtım malzemesi imalatı ve uygulaması


35 Yılı Aşkın Tecrübe ile Size Güven Vermekteyiz..
YALİZBOR NEDİR ?
NERELERDE KULLANILIR ?

YANGINA VE HAŞEREYE KARŞI KORUMADA
© 2018 FirmaAdınız. Tüm Hakları Saklıdır.
Bizi Arayın
0332 355 17 08
E-posta
info@saraylioglu.com